1 uncja - Kangur - dostawa do 45 dni

24H
Dostawa natychmiastowa
45dni
Dostawa do 45 dni
4 252,37 zł
4 252,37 zł

1 uncja - Kangur - dostawa do 45 dni Kliknij aby powiększyć

Galeria produktu

Opis produktu

Parametry

Tagi produktu

Ubezpieczenie

Moneta bulionowa o wadze jednej uncji z wizerunkiem Australijskiego Kangura (Australian Kangaroo) wybita przez Perth Mint. Australijska moneta to doskonała inwestycja, którą cechuje wysoka jakość wykonania i wielka popularność na rynku metali szlachetnych. Złotego Kangura wyróżnia również wartość kolekcjonerska, gdyż jego projekt zmienia się co roku.


Australijski Kangur to kolejna moneta bulionowa po Liściu Klonowym, w której udało się uzyskać niespotykaną powszechnie czystość kruszcu, czym dziś szczyci się Australia. Te ekskluzywne monety bite są od 1986 roku jako kontynuacja inwestycyjnego hitu - legendarnego samorodka (Nugget). Kangur łączy w sobie przepiękny projekt z wartością inwestycyjną. Rewers przedstawia wizerunek kangura oraz zawiera parametry techniczne monety: wagę (1 oz/ 1 uncja), próbę (999,9) i rok wybicia. Awers zdobi profil królowej Elżbiety II oraz nominał (100 dolarów australijskich / 100 AUD).

Monety bulionowe to ważny element każdego portfela inwestycyjnego. Kruszec wysokiej próby zamknięty w pięknie zdobionej, rozpoznawalnej na całym świecie formie to gwarancja płynności i trafności inwestycji.

Waga 31.1035
Czas dostawy (dni) 45 dni
Mennica The Perth Mint
Nakład Nie
Nominał 100 dollars
Rok bicia Nie
Stan zachowania I (menniczy)
Stop Au 999.9
Średnica 32.00 mm
Emitent Nie